Oferty pań i seks randki


Rozstaliśmy się na drugi dzień po obiedzie, widzieliśmy się po raz ostatni ale na wiele miesięcy zostaliśmy telefonicznym kumplami zwierzającymi się sobie ze wszystkiego. Wymiana fotek podobnie jak w przypadku z Joasią niewiele dała.

Niestety na spotkaniu taką się nie okazała ale to już inna sprawa, której później. Sensowniej w tym pojęciu, że rozpoznałem w niej naprawdę lekko zagubioną osobę, poszukującą rozrywki, zapomnienia na czacie (z butelką wina obok). Nie zdążyłem odpisać gdy spytała, czy zaszokowała mnie?

Mógłbym rozumieć jeszcze analfabetyczne odebranie imienia Brutus ale Marek ? Dziewczyna miała na imię Jola, podawała się za adwokata prowadzącego między innymi sprawy dwóch rockowych kapel z samego topu. Kobieta należy do płci pięknej, to piękne stworzenie (panie mi wybaczą) obdarzone - w stopniu znacznie większym niż mężczyzna - pięknymi elementami ciała.

Przypuszczam, że bezdyskusyjnie ładne stringi dodałyby jej kilkanaście procent więcej sex appealu. Jola na spotkaniu, już w pieleszach sypialni motelowej występowała przede mną bez stanika i w takich damskich bokserkach z uwagi na swoją co miesięczną babską przypadłość. Pamiętam fascynujące randki ze swoją narzeczoną, później żoną, różnymi sympatiami czy przyjaciółkami.

Mam tutaj na myśli np. biustonosze czy majteczki z wyciętymi otworami na sutki czy na pochwę. Miałem kiedyś przypadkowo kilka takich rozmów i zorientowałem się, że czasem warto i taki temat poruszać. Jak zauważyłem kiedyś kobiety nie stronią od rozmów intymnej garderobie damskiej jeśli poprowadzimy rozmowę interesująco i niebanalnie.

W trakcie uśmiechałem się do siebie z ironią, pamiętając to wszystko co wypisywała na czacie wcześniej... Wyglądała jak opisałem wcześniej, w sumie ciekawie ale przy stoliku była znowu monotematyczna.

Strony podobne tematycznie:

Copyright © 2018 Www.anonse-ogloszenia.pl