Ogłoszenia kobiet


Nieznośna fala znowu wezbrała, odsuwając ucisk w talii na Ogłoszenia Towarzyskie Gdynia drugi plan. Zobaczyłam w lustrze, jak dwie dłonie przesłaniają odbicie moich piersi. To tak, jakby Cię cały czas obejmowały moje ogłoszenia towarzyskie rzeszów ręce.

Złapała mnie za pośladki i mocno przycisnęła do siebie, wydając w tym czasie głośne jęki. Uniosła wysoko nogi, położyła je na moich ramionach i wsunęła sobie moją męskość - wpierw wolno poruszając się jak w tańcu w górę, w dół, na boki. Nagle przestała, zsunęła się wolno i położyła na plecach, jednocześnie przyciągając mnie do siebie.

Poczułem jak cała płonie, gdy nagle oboje osunęliśmy się na zroszoną trawę. - Moje imię Patryk - Zapytałem - dlaczego odpowiedziałaś po chwili zastanowienia? Ona wtuliła się we mnie, oplotła mocno rękami nie mówiąc nic, musnęła delikatnie me usta.

Spoglądając mi w oczy otworzyła delikatnie usta i wyszeptała: Jakie będzie odpowiednie, jak je wymówić by nie urazić nie zaprzepaścić chwili? Gdy spotkały się nasze oczy, stałem zasypany nieskalanym widokiem.

Patrzyła na mnie nie wypowiadając przy tym ani słowa. Wabiła przejrzystym spojrzeniem rozgorzało we mnie uczucie. Swe mokre ciało otuliła miękkim ręcznikiem; wycierała je tak czule, delikatnie, wolno, jakby pieściła najczulszego kochanka.

Wynurzyła się jak z mgły okryta perłami niebios. Gdy zdjął jej spódnice mogłem spokojnie napawać się widokiem jej pięknych długich opalonych nóg Witek jeszcze raz je dokładnie macając i liżąc zaczął zdejmować jej bluzkę. Ale nie wyglądał jakby czekał na znak który jednoznacznie przesądzi gotowości Donatki do ostrego ruchania.

Chciała już usiąść przy biurku, kiedy kartki spadły na podłogę przed nogami napalonego Witka.

Copyright © 2018 Www.anonse-ogloszenia.pl